ΑΓΩΝΕΣ

Νοέμβριος 2018

18 Κυ - 15:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ2-1ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
Match Report

Δεκέμβριος 2018

02 Κυ - 15:00
ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ3-0Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Match Report
16 Κυ - 15:00
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ7-0Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Match Report

Ιανουάριος 2019

13 Κυ - 15:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ2-7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ
Match Report

Φεβρουάριος 2019

03 Κυ - 15:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ1-2ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Match Report
17 Κυ - 15:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ1-6Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ
Match Report
24 Κυ - 15:00
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ1-0Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Match Report

Μάρτιος 2019

03 Κυ - 15:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ1-5ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
Match Report
17 Κυ - 15:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ0-5ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
Match Report
31 Κυ - 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ3-1Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Match Report

Απρίλιος 2019

21 Κυ - 16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ1-0Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Match Report

Μάιος 2019

05 Κυ - 15:00
Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ0-3Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Match Report
Home Away Overall
PosTeamP WDLFA WDLFA WDLGDPTS
1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ12 6201 51174 11103234
2ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ12 51282 51236 10114331
3ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ12 31299 42817 714-922
4ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ12 33146 33612 606218
5Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 199612 241121 151220 309-189
6ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣΚ12 241121 15523 219-287
7Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ12 15726 15415 2010-306

Γ’ Εθνική Γυναικών 2018 – 2019
2ος όμιλος
Πρόγραμμα και αποτελέσματα

1η αγωνιστική

  • Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ: 3-1 (18-11-2018, ΑΙΓΙΟΥ)
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ: 2-1 (18-11-2018, ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
  • Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ: 0-3 (18-11-2018, ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ)
  • Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

2η αγωνιστική

  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ : 2-3 (02-12-2018, ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ)
  • ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ: 3-0 (02-12-2018, ΝΙΚΗΣ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ)
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ: 4-0 (02-12-2018, ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ)
  • Ρεπό: Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996

3η αγωνιστική

  • Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ: 7-0 (16-12-2018, ΑΙΓΙΟΥ)
  • Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ: 7-4 (16-12-2018, ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ)
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ: 3-0 (16-12-2018, ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ)
  • Ρεπό: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

4η αγωνιστική

  • Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ: 0-5 (06-01-2018, ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ)
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ: 1-1 (06-01-2018, ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ)
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ: 2-7 (13-01-2018, ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
  • Ρεπό: ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ

5η αγωνιστική, 20-01-2019

  • Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ: 1-1 (20-01-2019, ΑΙΓΙΟΥ)
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1966: 6-4 (20-01-2019, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ)
  • ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ: 1-2 (20-01-2019, ΝΙΚΗΣ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ)
  • Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

6η αγωνιστική, 03-02-2019

  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ: 1-8 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΥΔΡΙΟΥ: Γκίνη – 4*Ι.Λαλιώτη, 3*Παπαδοπούλου Α., Παπαπέτρου)
  • Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ (24-03-2019 ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ): 0-4 (2*Έρδα, Ασημάκη, Κοκόρου)
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ: 1-2 (ΑΝΑΤΟΛΗΣ: Δασκάλου – 2*Κατσάνου)
  • Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ

7η αγωνιστική, 17-02-2019

  • ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ: 5-0 (ΝΙΚΗΣ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ: 2*Πετσίνη, Έρδα, Σπανού, Χάρτα)
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ: 0-2 (ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ: Κουτσοκώστα, Μακρή)
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996: 1-6 (ΑΝΑΤΟΛΗΣ: Καϊτατζή – 3*Χρυσικοπούλου, Αρβανιτάκη, Γραμμένου, Μπέλερη)
  • Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

8η αγωνιστική, 24-02-2019

  • ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ: 1-2 (ΝΙΚΗΣ: Έρδα – Λαλιώτη Ι, Μητροπούλου)
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ: 1-0 (ΝΥΔΡΙΟΥ: Γκίνη)
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996: 3-0 (ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ: Μέρτη, 2*Νιφορά)
  • Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

9η αγωνιστική, 03-03-2019 και 10-03-2019

  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ (03-03-2019): 1-5 (ΑΝΑΤΟΛΗΣ: Δασκάλου – 2*Κυριάκου, 2*Έρδα, Κόκορου)
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (03-03-2019): 0-2 (ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ: Μέρτη, Λαζανά)
  • Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ (10-03-2019: 6-0 (ΑΙΓΙΟΥ: 2*Λαλιώτη Ι., 2*Παπαδοπούλου Α., 2*Παπαπέτρου)
  • Ρεπό: Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996

10η αγωνιστική, 17-03-2019

  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ: 0-5 (ΑΝΑΤΟΛΗΣ: Παπαπέτρου, Λαλιώτη Γ., 2*Παπαδοπούλου)
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996: 3-2 (ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ: Αδάμ, 2*Κατσάνου – 2*Χρισικοπούλου)
  • ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ: 1-2 (ΝΙΚΗΣ: Έρδα – Μακρή, Νιφορά)
  • Ρεπό: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

Κύπελλο Κορασίδων, 1η αγωνιστική, 24-03-2019

  • ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ: 4-1 (ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: )

11η αγωνιστική, 31-03-2019

  • Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996: 4-0 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΙΓΙΟΥ: Παπαδοπούλου, 2*Λαλιώτη, Παπαπέτρου)
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ: 3-1 (ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ: Βασιλακοπούλου, Λαζανά Γ., Μακρή – Δασκάλου)
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ: 0-2 (ΝΥΔΡΙΟΥ: 2*Κατσάνου)
  • Ρεπό: ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ

12η αγωνιστική, 14-04-2019

  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ: 4-0 (ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ: Μακρή, 3*Βασιλακοπούλου)
  • Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ: 4-2 (ΒΛΑΣΣΗ: 2*Αρβανιτάκη, Χρυσικοπούλου, Καρβουνά – Δουβίτσα, Πολίτη)
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ: 2-1 (ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ: 2*Κατσάνου – Κοκκόρου)
  • Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

13η αγωνιστική, 21-04-2019

  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ: 1-0 (ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ: Κατσάνου)
  • Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ: 7-1: (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΙΓΙΟΥ: 4*Παπαδοπούλου, Παπαπέτρου, 2*Λαλιώτη – Αρματά)
  • ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996: 3-0 (ΝΙΚΗΣ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ: 2*Κοκκόρου, Κυριάκου)
  • Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ

14η αγωνιστική, 05-05-2019

  • Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ:
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ:
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ:
  • Ρεπό: Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ